۰

شاگرد شیک‌پوش املاک، سارق از آب درآمد+عکس

شاگرد بنگاه املاک که به شیوه بیهوشی اقدام به سرقت اموال صاحبخانه کرده بود به دام پلیس افتاد.
شاگرد شیک‌پوش املاک، سارق از آب درآمد+عکس
به گزارش سرویس حوادث تفتان ما،در مورخه 26 فروردین 96 وقوع یک فقره سرقت منزل در بلوار فردوس به کلانتری 133 شهرزیبا اعلام شد.
با حضور مأموران در محل و بررسی های اولیه مشخص شد که سارق پس از بیهوش کردن صاحبخانه اقدام به سرقت بخش اعظمی از اموال منزل ( تلویزیون، لپ تاپ، طلاجات، البسه، 20 میلیون تومان وجه نقد و ... ) کرده است.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت منزل به شیوه بیهوشی و به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه 5 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
اظهارات مالباخته:
خانم صاحبخانه پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از مدتی پیش تصمیم به فروش خانه خود گرفتم؛ به همین علت به یک بنگاه املاک در پاساژ ... رفته و اطلاعات مربوط به فروش خانه را در اختیار مدیریت بنگاه قرار دادم.
پس از آن جوانی با ظاهر آراسته (کت ، شلوار ، کروات ) به نام میثم به عنوان شاگرد بنگاه املاک و در چندین نوبت جهت کارشناسی و بازدید منزل به خانه من آمد اما خانه همچنان به فروش نمی رفت تا اینکه در مورخه 25 فروردین 96 میثم مجددا به خانه من آمد و مدعی شد که با یک خریدار جهت بازدید نهایی خانه قرار گذاشته است.
مدتی از حضور میثم در خانه گذشت اما خبری از خریدار نشد تا اینکه میثم، شخصا اقدام به سفارش غذا از رستوران کرد؛ در حال خوردن غذا بودیم که به محض خوردن چند قاشق اول، بیهوش شده و دیگر متوجه هیچ چیز نشدم.
حدودا ساعت 04 :00 بامداد مورخه 26 فروردین 96 بود که به هوش آمدم و متوجه شدم که قسمت قابل توجهی از اموال خانه از جمله 20 میلیون تومان وجه نقد داخل منزل و ... تماما سرقت شده است.
تحقیقات میدانی:
کارآگاهان با مراجعه به بنگاه املاک و در بررسی تصاویر مدارک و اطلاعات ارائه شده از سوی میثم . م (متولد 1366) پیدا کردند که تمامی آدرس های ارائه شده تماما واهی است؛ همچنین بنا بر تحقیقات، میثم در طول مدت تردد خود در پاساژ ... همیشه از کت و شلوار، کروات و یک کیف دستی از نوع سامسونت استفاده می کرده و به همکاران خود و دیگر کسبه پاساژ عنوان می کرده که دارای مدارک کارشناسی در رشته مهندسی است.

 
دستگیری متهم:
در شرایطی که هیچگونه آدرس و نشانی از میثم وجود نداشت ، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه وی شدند.
در تحقیقات پلیسی مشخص شد که میثم در شهر تهران بلامکان است و شب ها صرفا جهت استراحت به یک گرم خانه در محدوده میدان انقلاب مراجعه می کند.
با شناسایی دقیق گرم خانه، این محل تحت مراقبت های پلیسی قرار گرفت تا نهایتا در مورخه  11 اردیبهشت 96 ، میثم دستگیر و در بازرسی از کیف دستی اش مقادیری از اموال مالباخته از جمله قسمتی از وجوه نقد ، لپ تاپ و ... کشف شد؛ در ادامه قسمت دیگری از اموال مسروقه نیز در داخل یک چمدان ( در داخل گرم خانه ) کشف شد.
"میثم . م" پس از انتقال به پایگاه دوم آگاهی ، صراحتا به سرقت از منزل مالباخته و فروش قسمتی از اموال مسروقه از قبیل طلاجات ، تلویزیون و ... نیز اعتراف کرد که با راهنمایی وی، محل فروش طلاجات و ... شناسایی و مابقی اموال مسروقه نیز کشف شد .
سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به سرقت به شیوه بیهوشی و کشف قسمت قابل توجهی از اموال مسروقه، متهم در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت و با قرار صادره از سوی بازپرس پرونده روانه زندان شد.
انتهای پیام/
دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳
کد مطلب: 438600
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *