۰
پس لرزه‌های قانون جدید ترامپ به ورزش رسید

مشکل دو بازیکن آمریکایی برای بازگشت به ایران/ مقابله به مثل زیر سبد بسکتبال!

دو بازیکن خارجی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد که برای تعطیلات ایران را ترک کرده بودند، پس از قانون جدید کشور آمریکا و اقدام متقابل ایران، برای بازگشت به مشکل خورده‌اند.
مشکل دو بازیکن آمریکایی برای بازگشت به ایران/ مقابله به مثل زیر سبد بسکتبال!
به گزارش سرویس ورزشي تفتان ما،جوزف جونز و جی پی پرینس دو بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد هستند که در میانه تعطیلات لیگ ایران برای استراحت ایران را ترک کردند، اما پس از قانونی که کشور آمریکا برای عدم ورود ایرانی‌ها گذاشت و اقدام متقابل کشورمان را در پی داشت، نمی توانند به ایران بازگردند.
یاهو اسپرت در گزارشی به وضعیت این دو بازیکن پرداخته و اریک فیشر مدیر برنامه های این دو بازیکن می‌گوید این دو بازیکن با تیم های ایرانی قرارداد دارند و اگر نتوانند بازگردند قراردادشان از بین خواهد رفت.
جونز 30 ساله و پرینس 29 ساله که با دانشگاه آزاد قرار داد دارند و آنها زمانی که در دوبی بودند، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا این قانون را وضع کرد و آنها معطل مانده‌اند.

مدیر برنامه‌های این دو بازیکن می‌گوید: مسئولان تیم دانشگاه آزاد در حال رایزنی با مقامات دولتی ایران برای حل این مشکل هستند، اما برای برطرف شدن آن خوشبین نیستیم.
به گزارش فارس، مسئولان دانشگاه آزاد هم می گویند این دو بازیکن امروز به سفارت ایران می‌روند و باید دید چه اتفاقی می‌افتد.
این در حالیست که گفته می شود بازیکنان پتروشیمی و شیمیدر نیز همین وضعیت مشابه را دارند و برای بازگشت به ایران با مشکل روبرو خواهند شد.
انتهای پیام/فارس
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۰
کد مطلب: 436071
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *