۰
در اولین روز از هفته بسیج انجام شد؛

نواخته شدن زنگ هفته بسیج در مدارس خاش

زنگ هفته بسیج در مدرسه نمونه رضوان خاش نواخته شد.
نواخته شدن زنگ هفته بسیج در مدارس خاش
به گزارش پایگاه خبری تفتان ما، زنگ هفته بسیج در اولین روز از این هفته با حضور مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان ، فرمانده سپاه شهرستانی، معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان ، امام‌جمعه و جمعی از مسئولین در مدرسه نمونه رضوان خاش نواخته شد.

حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا دهقان با بیان اینکه هشت سال مقابل قلدران عالم از خاک میهن اسلامی‌مان دفاع کردیم، افزود: امام خمینی (ره) به همراه بسیجیان در آن دوران و در سخت‌ترین شرایط محکم بر دهان آمریکای جنایت‌کار و صدام زدند.

امام جمعه خاش افزود:  بسیج یک مکتب است و باید ترویج گر تفکر بسیجی باشیم، امروز مکتب حاج‌قاسم که جهانی شده امید داریم شاهد پیروزی در فلسطین باشیم.


وی با اشاره به حوادث غزه، گفت: در غزه کودکان زیادی مظلومانه به شهادت رسیدند، کودکانی که آواره و خانه‌به‌دوش هستند و مادر و پدر خود را ازدست‌داده‌اند، رنج‌آور است.


فرمانده سپاه شهرستانی خاش نیز در این مراسم بیان کرد: گرامی می‌داریم هفته بسیج را، بسیجی بودن یک ارزش و آمادگی برای دفاع از حق و حق‌شناسی و پاسداری و صیانت از حق است.


وی با بیان اینکه هفته بسیج تمام‌شدنی نیست، ادامه داد: مکتب شهید والامقام در دل همه مردم آزادی‌خواهان جهان نفوذ کرده و اگر چه امروز رژیم کودکش و غاصب اسرائیل این‌گونه مردم مظلوم غزه و کودکان را به شهادت می‌رساند و این‌گونه به وحشی‌گری خود ادامه می‌دهد؛ اما مطمئناً تفکر امروز تفکری است که از حاج‌قاسم الگو گرفته و مردم فلسطین جانانه در باریکه غزه از عزت خود را دفاع می‌کنند که نشئت‌گرفته از تفکر حاج‌قاسم است.

مالدار عنوان کرد: هفته بسیج بزرگداشت جان‌فشانی‌هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت‌گرفته، بسیج صدای صلابت و سنبل صبوری و اسوه صالحان و آموزگار صابران است.

وی با اشاره به راه‌اندازی جنگ ترکیبی توسط دشمن علیه انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: جنگ ترکیبی که امروز دشمن علیه اسلام انجام می‌دهد، جنگ رسانه‌ای، فرهنگی، عملیات روانی، نظامی و سیاسی است؛ دشمنی که ابررسانه را در دست دارد و به‌وسیله فضای مجازی ذهن‌ها را شست‌وشو می‌دهد؛ اما نقشه‌های شوم دشمن خیلی ضعیف است و نقشه‌های دشمن نقش‌برآب خواهد شد.

انتهای خبر/
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۵
کد مطلب: 453499
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *