۲

بازبینی در تعرفه‌ مکالمه و اینترنت تلفن ثابت/ نیاز به افزایش نرخ داریم

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: در بخش مکالمه و اینترنت تلفن ثابت جای کار وجود دارد و باید یک بار دیگر به کمک رگولاتوری با توجه به هزینه‌ها تعرفه‌ها را بررسی کنیم که اگر در بخشی نیاز به تعدیل یا افزایش است، انجام شود.
بازبینی در تعرفه‌ مکالمه و اینترنت تلفن ثابت/ نیاز به افزایش نرخ داریم
به گزارش سرویس اقتصادي تفتان ما،سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران  در پاسخ به این سؤال که پس از آخرین تغییر تعرفه‌های تلفن ثابت در دولت یازدهم در حالیکه برخی اعلام می کردند افزایش تعرفه‌ها تا حدی مشکلات نقدینگی مخابرات را رفع کرده اما در مقابل برخی هم معتقدند درآمد حاصل شده چندان کارساز نبوده است؛ اکنون دخل و خرج مخابرات جور است یا فکر می کنید نیاز به تغییراتی است؟ اظهار داشت: معتقدم در این موضوع کمی دیگر جای کار وجود دارد که با تعامل بسیار خوب با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ان‌شاءالله بررسی می‌کنیم که اگر در موردی باید تعدیل یا افزایش انجام شود بتوانیم انجام دهیم.
صدری در پاسخ به سؤال فارس که روی چه بخش‌هایی از تعرفه معتقدید جای کار وجود دارد، گفت: در بخش مکالمه و اینترنت معتقدیم جای کار وجود دارد و باید یک بار دیگر به کمک رگولاتوری با توجه به هزینه‌ها تعرفه‌ها را بررسی کنیم.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: تلاش‌مان این است که یک سرویس باکیفیت مناسب و هزینه مناسب در اختیار مردم قرار دهیم.
انتهای پیام/
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
کد مطلب: 452048
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *