۰
استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم رژه خاش:

دشمنان از اقتدار ایران اسلامی هراس دارند/ رمز پیروزی دفاع مقدس، ایستادگی و پایداری بود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دشمنان از اقتدار ایران اسلامی هراس دارند و اقتدار نظامی ایران آمریکا را وحشت‌زده کرده است.
دشمنان از اقتدار ایران اسلامی هراس دارند/ رمز پیروزی دفاع مقدس، ایستادگی و پایداری بود
به گزارش تفتان ما، علی اوسط هاشمی در مراسم سان و رژه نیروهای مسلح مستقر در شهرستان خاش، اظهار کرد: با اشاره به تقارن ماه محرم با هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: رژیم صدام با همکاری سایر کشورهای منطقه 31 شهریور 59 به میهن اسلامی ایران و نظام ما حمله کرد اما با رشادت و جانشفانی های رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی توانستیم در این نبرد حق علیه باطل پیروز و سربلند شویم.
 
وی بیان کرد: یکی از مهمترین اهداف صدام ساقط کردن نظام بود و دشمنان می خواستند در مدت یک هفته ایران اسلامی را اشغال کنند ولی با فداکاری و ایثار ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی این دشمنان به اهداف شوم و پلیدشان نرسیدند.
 

 
هاشمی تصریح کرد: هم اکنون تمام دنیا از اقتدار و صلابت ایران اسلامی احساس ترس و هراس دارند وجلوی این کشور زانو می زنند.
 
* نسل انقلاب فضای عطرآگین شهادت را بشارت می‌دهن
امام جمعه شهرستان خاش نیز در ادامه بیان کرد: نسل انقلاب فضای عطرآگین شهادت را بشارت می‌دهند و امروز جوانان بسیجی و پاسداران انقلاب با همه توان جهت صیانت و حفظ ارزش‌های دفاع مقدس در صحنه حضور دارند.
 
.
 
حجت الاسلام غلامرضا دهقان هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای انتقال نتایج و دستاوردهای جنگ به نسل جدید است، گفت: هفته دفاع مقدس از جمله روزهایی است که انسان‌ها توانستند وظیفه خود را در قبال پروردگار انجام دهند روزهای خداست و این روزها باید گرامی داشته شود و هر روز باید به یاد شهدا باشیم که اکنون نیز در مقابل آمریکا و تروریست از میهن اسلامی دفاع می‌کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: انقلاب ایران و هشت سال دفاع قهرمانانه ملت با اقتدار این سرزمین حرکتی بود که بنابر اراده الهی، در امتداد نهضت عاشورا و مکتب سرخ شهادت رقم خورد.
 
* رزمندگان ما از عاشورا درس گرفتند
فرمانده سپاه خاش نیز در ادامه این مراسم، اظهار کرد: از ویژگی جنگ هشت ساله دفاع مقدس این بود که رزمندگان ما درس از عاشورا گرفتند و محرم خون‌جاری عاشورا است که در رگ‌های ما جاری است چرا که این ماه آمیختگی با حسین(ع) است و رزمندگان ما درس از امام حسین(ع) آموختند.
 

 
سرهنگ پاسدار حسن فضلی با بیان اینکه مقام معظم رهبری می فرمایند:"جنگ هنوز ادامه دارد"، تصریح کرد: امروز باید بدانیم جنگ ما پایان ناپذیر است، جوانی که می‌تواند شهید حججی شود، در قتلگاه فضای مجازی کشته می‌شود، وظیفه ما امروز سنگین تر است و به برکت خون شهیدان، کشورمان به عنوان ام‌القرای جهان اسلام شناخته شده است.
 
وی بیان کرد: امام راحل پیرو حقیقی اسلام بود و خدا را شاکر هستیم در عصری نفس می‌کشیم که عطر امام خمینی(ره) در همه‌جا طنین‌انداز شده است.
 
انتهای پیام/
جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب: 441423
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *