۲

سرقت خودرو در شمال تهران با ساطور

سارق حرفه ای خودروهای اهالی شمال تهران توسط پلیس پایتخت شناسایی و در تعقیب و گریز متهم با شلیک 8 تیر تسلیم شد.
به گزارش سرویس حوادث تفتان ما، به نقل از باشگاه خبرنگاران، ساعت 04:00 بامداد 20 فروردین ماه ماموران گشت انتظامی یگان کلانتری 103 گاندی در آدرس خیابان  آفریقا، خیابان روانپور متوجه تردد مشکوک یک دستگاه خودرو وانت مزدا شدند که از طریق مرکز پیام نسبت به استعلام خودرو اقدام و مشخص گردید خودرو دارای سابقه سرقت می باشد.


در ادامه به راننده دستور ایست صادر شد اما متهم توجهی نکرده و متواری شد که ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک یک تیر هوایی و در پی آن 5تیر به سمت لاستیک خودرو نموده و در نهایت در اتوبان رسالت به دلیل پنچر شدن لاستیک خودرو متوقف شد.


با توقف خودرو متهم پیاده اقدام به فرار کرد که مجددا با وجود دستور ایست و شلیک یک تیر هوایی باز هم توجهی نکرده و یک تیر به سمت وی شلیک شد که با اصابت به پای راست سارق متوقف و دستگیر گردید .

در ادامه متهم خود را بهویت "آرمان"22 ساله معرفی نمود و به بیمارستان جهت مداوا اعزام گردید که اکنون در بیمارستان در حال مداوا میباشد .


سرگرد محمد افشاری رئیس کلانتری 103 گاندی درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت :در بازرسی خودرو یک عدد شاه کلید و تعداد 2عدد آچار چرخ های مختلف و یک قبضه سلاح سرد ساطور کشف گردید.


رئیس کلانتری 103 گاندی خاطر نشان کرد:در تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم از سارقان حرفه ای خودرو در شمال پایتخت است که پرونده مقدماتی تشکیل و پس از ارجاع به مرجع قضایی  جهت تحقیقات تخصصی تر و کشف سایر جرایم متهم در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
انتهای پیام/
شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب: 431188
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *