مرد جوان در پاتوق معتادان به دنبال زنش می‌گشت

26 بهمن 1396 ساعت 12:17

مرد جوانی که به دست ماموران کلانتری بازار و به اتهام خفتگیری بازداشت شده بود
مدعیست
در آن محل اشتباهی دستگیر شده است.


به گزارش سرویس حوادث تفتان ما،بامداد امروز بود که مرد 37 ساله ای در میان جمعیت معتادان بازار مولوی توسط ماموران کلانتری به عنوان خفتگیر از یک معتاد شناسایی و بازداشت شد.
این مرد که فرشید نام داشت برای انجام مراحل تکمیلی پرونده اش و همچنین تعیین تکلیف از سوی مأموران کلانتری به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 آورده شد.
وی وقتی در برابر بازپرس علی وسیله ایردموسی قرار گرفت ماجرای بازداشت شدنش را اینگونه مطرح کرد که من زنی معتاد دارم و از دیشب که از خانه فرار کرده تا مواد تهیه کند.
فرشید مدعی شد در بین پاتوق معتادان به دنبالش می گشتم و چون پاتوق مواد فروشان پایتخت در آن موقع شب بازار مولوی است بر این اساس به آنجا رفتم.
بازپرس از او علت سوابق بازداشتش را پرسید که او مدعی شد: من بیش از سه سال است که از زندان آزاد شده ام و دیگر به سراغ هیچ خلافی نرفته ام.
وی افزود: بعد از آزادی با کمک خانواده ام در بازار مولوی یک کار و کاسبی راه انداختم و آنجا در کار لباس هستم. با همسرم نیز همانجا آشنا شدم.
او معتاد بود و تصمیم گرفتم او را به کمپ ببرم و ترکش بدهم. بعد از مدتی نیز تشکیل زندگی دادیم تا اینکه بعد از بارداری و به دنیا آمدن بچه مشخص شد او معتاد است.
هفت میلیون تومان خرج کردم تا بچه سالم شود و بعد از آن پدرم او را کنار خودش نگه داشت.
وی در زمینه فرار همسر معتادش از خانه نیز گفت: چند بار سعی کردم او را به کمپ ترک اعتیاد ببرم اما خودش قبول نکرد تا اینکه بالاخره از خانه فرار کرد و امروز درحالیکه در پاتوق معتادان دنبال او بودم به جرم خفت گیری از یکی از معتادان بازداشت شدم که او خودش بعد از طرح شکایت دروغش فرار کرد.
در انتها با دستور بازپرس محترم پرونده متهم با توجه به مدارک موجود در پرونده و صداقتش آزاد شد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 451921

آدرس مطلب: http://www.taftanema.ir/news/451921/مرد-جوان-پاتوق-معتادان-دنبال-زنش-می-گشت

تفتان ما
  http://www.taftanema.ir