۰
بخشدار مرکزی خاش:

مراکز تفریحی و گردشگری بخش مركزي خاش برای استقبال از مسافران نوروزی ساماندهی شد/ سياه چادرهاي گردشگران در ورودي هاي اين شهر نصب مي شود

بخشدار مرکزی خاش گفت: مراکز تفریحی و گردشگری اين بخش برای استقبال از مسافران نوروزی ساماندهی و آماده شد.
مراکز تفریحی و گردشگری بخش مركزي خاش برای استقبال از مسافران نوروزی ساماندهی شد/ سياه چادرهاي گردشگران در ورودي هاي اين شهر نصب مي شود
به گزارش تفتان ما،مجتبي شجاعي در گردهمایی دهیاران بخش مرکزی خاش، با تاكيد براي برنامه ريزي جهت استقبال هرچه بهتر از مهمانان نوروزي، اظهار كرد: خدمت به مردم اقدامی بسيار خوب و ماندگار جهت روستائیان و عشایر و جامعه شهری محسوب مي شود.

وي با بيان اينكه با همکاری و مشارکت شوراها و دهیاران خدمات شایسته ای به هموطنان گرامی ارائه می شود، تصريح كرد: رسیدگی به نیازهای محرومان و کمک به حل مشکلات اقشار نیازمند و گزارش مشکلات به مسئولان از وظایف بسيار مهم دهیاران است.

شجاعي خاطرنشان كرد: در مسئله عيد نوروز و معرفی ظرفیت های گردشگری و آداب و رسوم منطقه نیاز است دهیاران به خوبي ورود پیدا کنند و همگام با مردم و مسئولان به معرفی جذابیت ها بپردازند.

وی با بيان اينكه بررسی مشکلات در مناطق محروم و دورافتاده بسيار مهم است، افزود: کمک به حل مشکلات اقشار نیازمند به دریافت خدمات نظام به امیدافزایی در جامعه کمک می کند.

بخشدار مركزي خاش با بيان اينكه دهیاران بايد با حضور مستمر در صحنه و نگاه عاشقانه به مردم خدمت کنند، ادامه داد: ویژگی های برجسته مردم شهرستان خاش در مسئله مهمان نوازی و احترام به هم نوعان زبانزد خاص و عام است.

وي يادآور شد: برپایی سیاه چادرهای فرهنگی که در جهت معرفی توانمندی های شهرستان انجام می شود با مشارکت و حضور فعالانه و دلسوزانه دهیاران زیبایی های شهرستان را به نمایش می گذارد.

شجاعي با بيان اينكه دهیاران در مسائل فرهنگی باید هزینه کنند، تصريح كرد: دهياران در روستاها بايد وقت بگذارند تا شاهد ارائه خدمات شایسته ای به مردم و مهمانان باشیم چرا كه در ایام نوروز مهمانان از نقاط مختلف به خاش سفر می کنند.

بخشدار مركزي خاش تاكيد كرد: نصب بنر در روستاها و معرفی جاذبه های گردشگری و تفریحی و سیاحتی منطقه و مشارکت در اجرای برنامه های نوروزی با هلال احمر در ایستگاه خدمات به مسافران نوروزی از ملزومات کار برای معرفی توانمندی های شهرستان است.

وی گفت: از 25 اسفند امسال تا بیست فروردین سال آینده به حمایت های دهیاران جهت اجرای برنامه های گردشگری نیاز داریم.

 

 
برپایی سیاه چادرهای فرهنگی در کاهش دادن تصادفات جاده ای تاثیرگذار است
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان خاش هم گزارشی از اقدامات و برنامه های پیش رو برای خدمات دهی به مهمانان نوروزی ارائه داد و ضرورت تعامل و هم اندیشی و انجام کارهای فرهنگی را برای اجرای باشکوه و موفقیت آمیز برنامه ها و خدمت به هموطنان مهم ارزیابی کرد.

محمدامین حسین زهی با بيان اينكه برپایی سیاه چادرهای فرهنگی در کاهش دادن تصادفات جاده ای و راهنمائی مسافران تاثیرگذار بوده است، اظهار كرد: علماء و مسئولان نیز از اقدامات تلاشگران عرصه فرهنگی و خدمت به مهمانان نوروزی استقبال کرده اند و از اجرای برنامه های فرهنگی و معرفی توانمندی های شهرستان حمایت می کنند.
 

 
هلال احمر خاش، نمونه در مسئله خدمت رسانی به مسافران نوروزی هستند
معاون شعبه و مسئول عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان خاش نيز در ادامه با بيان اینکه جمعیت هلال احمر 10 سال است در زمینه خدمات دهی به مسافران نوروزی و ارائه خدمات فرهنگی به مهمانان فعال بوده است، اذعان كرد: هلال احمر خاش، نمونه استانی و کشوری در مسئله خدمت رسانی به مسافران نوروزی هستند.

جلال هاشمزهی گفت: دخالت دادن جوانان در مسئله استقبال از مهمانان نوروزی با برپایی سیاه چادرهای فرهنگی و ارائه خدمات به هم وطنان مورد توجه جمعیت هلال احمر بوده و از ایده های نو و کارآمد اقشار مختلف برای اجرای موفقیت آمیز برنامه ها استقبال می کند.
 

عبدالباسط ریگی دهیار اسماعیل آباد بخش مرکزی شهرستان خاش نيز در ادامه، اظهار كرد: بسیاری از برنامه ها را از هزینه شخصی و با کمترین اعتبارات از محل دهیاری ها اجرا کرده ایم و تلاش بر این است برای معرفی توانمندی های منطقه از خود هزینه کنیم.

گفتني است؛شماری دیگر از دهیاران بخش مرکزی خاش نیز به بیان دیدگاههای خود پرداختند.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۳
کد مطلب: 451904
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *