۰

توکلیان: میدان دادن به جوان‌ها دل و جرات می‌خواهد که ما این کار را کردیم/ از برخی نفرات با تجربه‌تر انتظار بیشتری داشتیم

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت که پایبندی به انتخابی تیم ملی گاهی عواقبی دارد و در مسابقات جهانی از نفرات با تجربه‌تر انتظار بیشتری داشتیم.
توکلیان: میدان دادن به جوان‌ها دل و جرات می‌خواهد که ما این کار را کردیم/ از برخی نفرات با تجربه‌تر انتظار بیشتری داشتیم
به گزارش سرویس ورزشي تفتان ما،امیر توکلیان درخصوص نتایج ایران در مسابقات جهانی اظهار داشت: از برخی نفرات با تجربه‌تر انتظار بیشتری داشتیم اما پایبندی به انتخابی تیم ملی گاهی چنین عواقبی دارد.
وی افزود: میدان دادن به جوان‌ها دل و جرات می‌خواهد که ما این کار را کردیم و نمی‌توان تا ابد از نفرات دیگر استفاده کرد.
مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان خاطرنشان کرد: درست است نهم جهان شدیم اما این نهمی در آینده با توجه به پایبندی به فرایند و میدان دادن به جوان‌ها می‌تواند ثمرات مثبتی داشته باشد.
توکلیان ادامه داد: همیشه نفراتی مثل قاسمی و رحیمی را نمی‌توان استفاده کرد و باید به باقی نفرات میدان داد تا با استفاده از این میادین تجربیاتی به دست آوردند.
وی عنوان کرد: بی‌شک حسن یزدانی ستاره تیم بود اما مگر چند یزدانی می‌توان درست کرد، باید با میدان دادن به همین جوان‌ها بازهم قهرمان دنیا درست کنیم.
به گزارش تسنیم، توکلیان تصریح کرد: هرچند برخی دور از انتظار بودند و کمتر از حد خود کشتی گرفتند اما اینجا میدان جهانی بود و تجربه بزرگی برای کشتی گیران و کادرفنی ایجاد شد، بی‌شک باید عوامل مختلف را بررسی کنیم تا بتوانیم برای آینده برنامه مدون‌تری را ایجاد کنیم.
سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲
کد مطلب: 441069
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *