۰
به منظور بررسي آمادگی رزمی؛

بازدید فرمانده كل ارتش از تيپ 288 زرهي خاش/ تیپ زرهي خاش به لحاظ نیروهای مجرب نظامی در استان کم نظیر است

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در تیپ مستقل 288 سرتیپ هاشمی زهی شهرستان خاش از یگان های این تیپ بازدید و از نزدیک در جریان آمادگی رزمی و توان دفاعی این نیروها قرار گرفت.
بازدید فرمانده كل ارتش از تيپ 288 زرهي خاش/ تیپ زرهي خاش به لحاظ نیروهای مجرب نظامی در استان کم نظیر است
به گزارش تفتان ما، امیر سرلشکر عطاءالله صالحی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از يگان هاي مستقر تيپ 288 زرهي شهرستان خاش بازديد كرد و از نزديك در جريان آمادگي رزمي اين يگان قرار گرفت.
 
وي همچنين در ادامه بازديد از اين مكان نظامي؛ از نحوه اجراي برنامه ها و كلاس هاي آموزش و آسايشگاه ها بازديد كرد.
 
امیر سرلشکر عطاءالله صالحی در پايان بازديد يكروزه خود، با شركت در نمازجماعت مغرب و عشاء مسجد كوي سازماني امام حسن مجتبي(ع) با خانواده ها و كاركنان پايور تیپ مستقل «288 سرتیپ سلیمان هاشم زهی» خاش ديدار و به مشكلات آنان گوش داد.
 
تیپ مستقل «288 سرتیپ سلیمان هاشم زهی» خاش به لحاظ نیروهای مجرب نظامی و تجهیزات مطلوب در استان سیستان و بلوچستان کم نظیر است.
 
این تیپ مستقل با برخورداری از بخش های تجسسی و اطلاعاتی مستقل و تجهیزات ویژه آماده مقابله با هر گونه تهدیدات احتمالی دشمنان در این منطقه از کشور اسلامی است.
 
فرمانده کل ارتش در ادامه بازدید خود، در شهرک امام علی تیپ ۳۸۸ حضور یافت و با خانواده کارکنان نیز دیدار داشت و دستورات لازم را برای حل مشکلات آن ها صادر کرد.
 
انتهاي پيام/
سه شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۶
کد مطلب: 434236
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *